ABONELİK FORMU

 

Yargı Dünyası Dergisi İnternet Sitesi Aboneliği

1 Yıl süreli abonelik KDV dahil.........................450. TL

 

- Çevirbaktan Dergi'nin tüm yıllarını (1996-2021) okuyabilirsiniz.

- Ayrıca karar arama yerinden Dergi'nin 2005-2021 yılları arası tüm kararlarını okuyabilir, yazdırabilir veya kes-kopyala yapabilirsiniz.

 

- İnternet sitesi aboneliğinde %18 KDV fiyatın içindedir.

 

 

_______________________

Kredi Kartı ile de abonelik yapılır.

Kargo ücreti Yayınevine aittir.

 

Gsm. +90 530 492 33 87

Tel. +90 216 492 83 18
Fax. +90 216 532 46 24

Mail. info@yargidunyasi.com.tr

 

 

Banka Hesap Numaralarımız

Türkiye İş Bankası Üsküdar Şb. / Hilmi Akman
Şube Kodu: 1059 / Hesap No: 2823920
IBAN: TR77 0006 4000 0011 0592 8239 20
Yapı Kredi Bankası Üsküdar Şb. / Hilmi Akman
Şube Kodu: 022 / Hesap No: 45488997
IBAN: TR50 0006 7010 0000 0045 4889 97
T.Vakıflar Bankası Üsküdar Şb. / Hilmi Akman
Şube Kodu: 139 / Hesap No: 001 5800 7305 519822
IBAN: TR65 0001 5001 5800 7305 5198 22
PTT Bank Posta Çeki - Hilmi Akman
Hesap No: 09554049

Abone Formunun Doldurulması

 • Abone formunu doldururken ilk sayfa tamamlandıktan sonra ikinci kısımda ("Devam Et"e tıkladıktan sonra) ücretlendirmede peşinat kısmına rakamla 0 (sıfır) yazınız.

 • Ödemenizi Kredi Kartıyla değil de EFT şeklinde yapacaksanız abone formu üzerindeki hesaplardan (banka, posta çeki) birini seçmeniz gerekir.

 • Abone formunu onayladıktan sonra yazdırabilirsiniz. Ancak daha önceden süresi bitmiş aboneliğiniz varsa yayınevini arayınız veya farklı bir e-mail yazarak abone formunu doldurunuz.

 • Abone formunu doldurmadan abonelik yapmak istiyorsanız Yayınevini arayınız.

 • Abonelikle ilgili veya başka bir konuda mesaj göndermek isterseniz "iletişim" bölümünden gönderebilirsiniz.

Abone olmak için gerekli alanları doldurunuz

Erkek Kadın

ÜRÜN LİSTESİ

0 TL
İnternet Sitesi Aboneliği 1 Yıl
Fiyat: 450 TL Peşinat: 0 TL
Türk Ceza Kanunu Emsal Yargıtay Kararları (3 Cilt) (Takım)
Fiyat: 595 TL Peşinat: 0 TL
Ceza Muhakemesi Kanunu Emsal Yargıtay Kararları (2 Cilt) (Takım)
Fiyat: 395 TL Peşinat: 0 TL
Yargı Dünyası Dergisi 2020 aboneliği
Fiyat: 950 TL Peşinat: 0 TL
Yargı Dünyası Dergisi 2019 Aboneliği
Fiyat: 700 TL Peşinat: 0 TL
Yargı Dünyası Dergisi 2018 Aboneliği
Fiyat: 700 TL Peşinat: 0 TL
Yargı Dünyası Dergisi 2017 aboneliği
Fiyat: 600 TL Peşinat: 0 TL
Yargı Dünyası Dergisi 2016 aboneliği
Fiyat: 600 TL Peşinat: 0 TL
Yargı Dünyası Dergisi 2015 aboneliği
Fiyat: 500 TL Peşinat: 0 TL

6698  SAYILI  KANUN  UYARINCA

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI  VE İŞLENMESİ HAKKINDA

BİLGİLENDİRME - GİZLİLİK

 

Zigana Yayıncılık-Hilmi AKMAN olarak gerek yazılı ve gerekse elektronik ortamda veya internet üzerinden yayınlarımızı abonelerimize sunmaktayız. Bu hizmetlerimizin gerektiği gibi, güvenli, kesinti ve gecikme olmadan sizlere ulaştırılabilmesi için bize bildirilen veya temin edilen kişisel verilerinizin yasal anlamda toplanması, işlenmesi ve üçüncü kişilerle paylaşılması gerektiğinde bu işlemler yasal koşullar ve aşağıda belirtilen ilkelere uygun yapılmaktadır.

Yayınevi olarak, yasal mevzuata ve hukuka uygun şekilde kişisel verilerinizin toplanması, saklanması, işlenmesi ve gerekli olduğu hallerde paylaşılması işlemlerinde gizliliği en üst düzeyde korumak için gerekli güvenlik önlemlerini almaktayız. Bilgisayar programlarında ve internet ortamında en gelişmiş bilimsel yazılım ve yöntemler kullanılmaktadır.

Bu açıklamayı dikkatle okumalısınız. Burada kişisel verilerinizin nasıl toplandığı/toplanmakta olduğu, toplanan kişisel verilerinizin neler olduğu, kişisel verilerin nasıl ve hangi amaçla işlenebileceği  gibi ana konularda ayrıntılı ve en açık şekilde bilgi edineceksiniz.

 

1- VERİ  SORUMLUSU

Konuya ilişkin temel kanun olan 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca faaliyetlerimizde veri sorumlusu Zigana Yayıncılık-Hilmi AKMAN’dır. Kişisel verileriniz gerektiği taktirde yasa ve hukuka uygun olarak aşağıda açıkladığımız şekilde toplanabilecek ve işlenebilecektir.

 

2- KİŞİSEL VERİLERİN HANGİ AMAÇLA İŞLENEBİLECEĞİ

Kişisel verileriniz, abonelik/satış sözleşmelerinin tamamlanması, kayıtlarının tutulması, isteklerinizin karşılanması, hizmet değerlendirmeleri, Türk Borçlar Kanunu, Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun, Basın Kanunu, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer ilgili mevzuat hükümleri kapsamında yükümlülüklere uyulması, uyulmasının takibi, sunduğumuz hizmet ve taleplerin değerlendirilmesi, hizmet kalitesinin yükseltilmesi için planlama, yetkili merciler tarafından istenecek bilgilerin verilebilmesi, vergi mevzuatı yükümlülüklerinin yerine getirilebilmesi, müşterilerimize/abonelerimize kesintisiz ve güvenli hizmetin sürdürülebilmesi için 6698 Sayılı Kanun 5 ve 6. maddeleri kapsamında ve burada belirtilen koşullarda işlenebilecektir.

Ayrıca kişisel verileriniz müşterilerimize/abonelerimize yayınevimizin ürün ve hizmetlerinin sunulabilmesi ve bu amaçla iletişim kurulabilmesi, muvafakat edilmesi halinde tanıtım, ürün pazarlama ve kampanya çalışmalarımızda işlenebilecektir.

Yayınevimiz, faaliyetlerin yürütülmesinde iş birliği yaptığı yazılım alt yapısının yapılması, geliştirilmesinde gerçek veya tüzel üçüncü kişilerle yaptığı sözleşmeler kapsamında bilgilerin yazılım sistemine aktarılmasında kişisel verileri işleyebilecektir.  

 

3- İŞLENEN KİŞİSEL VERİLER HANGİ AMAÇLA KİMLERE AKTARILABİLİR

Hukuka uygun olarak işlenen kişisel verileriniz faaliyetlerimizin gerektirdiği ölçüde ve konuya ilişkin mevzuat hükümleri kapsamında, kanunlarda belirtilen koşullar ve sınırlamalar dahilinde, genel hatları ile yukarıda açıkladığımız amaç ve faaliyetlerimizin gerçekleştirilmesi ile kanunların hizmet sunucusu ve veri sorumlusuna yüklediği sorumluluklarımızın yerine getirilmesi işlemlerinde; başta yargı organları ve kanunen yetkili kamu kurumlarına, kredi kartı ve mail order yöntemiyle tahsilat yönünden bankalara, işbirliği yaptığımız yazılım uzmanları ve firmalarına, satış ve pazarlama faaliyeti için işbirliği yapılan özel ve tüzel kişilere, satış temsilcilerine, ürünlerin sizlere gönderilmesi için kargo firmalarına veya bu işleri yapacak dağıtıcılara aktarılabilecektir. Kişisel verileriniz; ancak gerekliliğin ortaya çıkması halinde ve 6698 Sayılı Kanun’un 8. maddesi kapsamında ve bu kanunda belirtilen kişisel verilerin işlenmesi koşul ve amaçlarına uyularak aktarılacaktır

 

4- KİŞİSEL VERİLERİN TOPLANMASI YÖNTEMİ VE HUKUKİ SEBEBİ

Yukarıda belirtilen amaç ve koşullarda kişisel verileriniz; doğrudan yayınevimize yaptığınız başvurularda, yazışma, telefonla görüşme veya elektronik ortamda kurulan iletişimle, internet ve mobil uygulamalarla, sosyal medya aracılığıyla, SMS veya elektronik posta yoluyla, satış ve pazarlama için istihdam ettiğimiz veya işbirliği yaptığımız özel ve tüzel kişilerle, gerektiğinde acente-bayi, diğer yayınevleri ve kitabevleri aracılığıyla, mail order formları, posta çekleri ve POS cihazlarıyla toplanabilecektir. Ayrıca kanunen cevaz verilen haller ve sınırlar dahilinde ya da imzalanan sözleşmeler kapsamında bilgi ve muvafakatiniz dahilinde  başka kişi, kurum ve kuruluşların arşivi veya veri tabanından da bilgiler alınabilecektir. Tüm bu işlemlerde 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun kapsamında kişisel verilerin toplanması, işlenmesi, yöntem, amaç ve koşullara uyularak yapılacaktır.     

 

5- 6698 SAYILI KANUN’UN 11. MADDESİ KAPSAMINDA KİŞİSEL VERİ SAHİBİNİN HAKLARI

Kanun’un 11. maddesi uyarınca, kişisel veri sahibinin hakları aşağıda belirtilmiştir.

 1. Kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini öğrenme,
 2. Kişisel verilerinizin işlenmiş olması halinde bu konuda bilgi talep etme,
 3. İşlenen kişisel verilerinizin hangi amaçla işlendiğini, işlenen bilgilerin yasal sınırlarda işlenme amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme,
 4. Kişisel verileriniz aktarılmış ise yurt içinde veya yurt dışında kişisel verilerinizin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme,
 5. Kişisel verileriniz eksik veya yanlış işlenmiş ise düzeltilmesini isteme ve düzeltme işleminin varsa kişisel verilerinizin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme,
 6. Başlangıçta 6698 Sayılı Kanun ve konuya ilişkin diğer mevzuat hükümlerine  uygun olarak işlenmiş olmakla birlikte, işlenen kişisel verilerinizin, işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde silinmesini, her türlü yok edilmesini, kayıtlardan, veri tabanından çıkarılmasını isteme ve bu işlemlerin varsa kişisel verilerinizin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme,
 7. İşlenmiş olan kişisel verilerinizin münhasıran otomatik sistemlerle analiz edilerek aleyhinize olumsuz bir sonucun doğduğunu düşünüyor  olmanız halinde buna itiraz etme,
 8. Eğer kişisel verileriniz kanuna, yasal sınırlamalara aykırı olarak işlenmiş ve bundan dolayı bir zarara uğramış iseniz  uğradığınız zararınızın giderilmesini talep etme haklarınız bulunmaktadır.

Kanun kapsamında yukarıda açıklanan konulardaki taleplerinizi aşağıda belirtilen yönetim yeri (yayınevi) adresine bizzat gelerek; noter aracılığı ile aynı adrese ileterek veya aşağıda belirtilen elektronik posta adresimize e-posta göndererek iletebilirsiniz.

Belirtilen adrese bizzat gelmeniz halinde talebinizi yazılı dilekçe ile yapmanız ve kimlik ibraz etmeniz gerekmektedir. Elektronik posta yoluyla talebinizi iletmeniz halinde sizinle irtibata geçilerek teyit alınacak ve kimliğinizin doğrulanması sağlanacaktır.

Bu konuda yaptığınız başvurular derhal incelenecek ve en geç otuz gün içinde sonuçlandırılacaktır.

 

Yayınevi (Yönetim Yeri)

Adres ve İletişim Bilgileri  

Sultantepe Mahallesi, Selmanağa Bostanı Sokak, No: 4/1 Üsküdar/İstanbul

Tlf  : +90 216 492 83 18

         +90 216 341 86 65

Faks:+90 216 532 46 24

Web: www.yargidunyasi.com.tr

e-posta: info@yargidunyasi.com.tr

 

 

Yer Sağlayıcı

Adres ve İletişim Bilgileri

Global İnteraktif Tasarım Medya Yazılım A.Ş

Büyükdere Cad. Levent Loft Residence No:201 B Blok D:24 Levent, İstanbul

Sabit Hat: +90 (212) 270 18 00 - 270 00 75

Mobil Hat: +90 (536) 978 83 33

e-posta: info@globalmedya.com

 

GİZLİLİK

Yayınevimiz abonelerimize, müşterilerimize ait bilgilerin gizliliği ve güvenliği konusunda en üst düzeyde özen göstermekte ve gerekli tedbirleri almaktadır. Kişisel verilerin hukuka aykırı olarak işlenmesini önlemek, verilere hukuka aykırı olarak erişilmesini engellemek, verilerin muhafazasını sağlamak amacıyla güvenliğin gerektirdiği her türlü teknik ve yönetimsel tedbirleri almaktadır. Bunun için en yeni ve güvenilir yazılımlar kullanılmaktadır.

Bilgileriniz hukuk sistemimiz ve kanunlarımızda tanımlanmış olan yetkili kurumlar dışında onayınız olmaksızın üçüncü kişilerle hiçbir şekilde paylaşılmayacaktır.

Gerek bize iletilen ad, soyad ve diğer kimlik bilgileriniz, kredi kartı ve banka bilgileriniz ile  adres, telefon, faks, e-posta gibi iletişim bilgileriniz onayınız dışında üçüncü kişilerle paylaşılmaz. Bu bilgiler sistemi kullanmanız, dergi ve diğer yayınların size ulaştırılması işlemlerinde kullanılır. Veri tabanında tutulan bu bilgiler gelişmiş yazılım teknikleri ile korunmaktadır.

Size sunduğumuz bilgisayar programlarını ve web portalı içeriğini kullanabilmeniz için gerekli bilgiler ve şifreniz güvenilir yazılımlarla korunmaktadır. Siz de şifrenizin muhafazasından sorumlusunuz. Kullandığımız yazılım alt yapısı bu bilgilere üçüncü kişilerin erişmesini önleyecek teknik özelliklere sahiptir.

Yasal zorunluluklar ve gizliliğe ilişkin önlemlerin geliştirilmesi, güncellenmesi gerekli olduğunda yayınevimiz size önceden haber vermeksizin gizlilik ilkelerinde değişiklik yapabilir. Ancak bu konuda bir değişiklik yapıldığında uygun olan en kısa sürede müşterilerimize, abonelerimize bilgi verilecektir.

Onayınız dahilinde veri tabanımızda yer alan bilgilerinize göre yayınevimiz size SMS veya e-posta gönderebilecektir. Bu konuda reddetme hakkınız vardır. Reddetme hakkınızı kullanmanız halinde bu tür iletiler gönderilmeyecektir.

Web sitemizde yer alan linkler kullanılarak başka bir web sitesine girmeniz ve kullanmanız halinde bu alanlardaki gezinti ve kullanımlarınızdan dolayı yayınevimizin bir sorumluluğu yoktur.  

OK
6698 Sayılı Kanun uyarınca Kişisel verilerin korunması ve işlenmesi hakkında bilgilendirme - Gizlilik Beyanı, Site Şartları ve Koşulları ve Abonelik Sözleşmesini okuduğumu ve onayladığımı kabul ediyorum.
UmXmT